Voucher upominkowy na szkolenie lub rejs

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby lub przyjaciela?  Chciałbyś ofiarować komuś odpoczynek pod żaglami połączony ze szkoleniem żeglarskim, a może kurs motorowodny zakończony egzaminem? Dzięki oryginalnemu i nietuzinkowemu jakim jest bon prezentowy, bliska osoba spędzi niezapomniane chwile i odpocznie do zgiełku życia codziennego. W zależności od wybranej opcji będzie też miała możliwość uzyskania uprawnień żeglarskich lub motorowodnych.

Voucher upominkowy jest wyjątkowym prezentem. To także idealny pomysł dla najlepszego pracownika, którego warto nagrodzić. Osoba obdarowana będzie mogła zrealizować swój voucher w dogodnym dla siebie terminie wybranym spośród dostępnych na naszej stronie. Szkolenia rozpoczynamy już w kwietniu i trwają aż do października.

Wybierz voucher upominkowy

Szkolenia żeglarskie dla dorosłych
Tygodniowy rejs szkoleniowy – żeglarz jachtowy  (1890 zł / 1990 zł)
Dwutygodniowy rejs szkoleniowy – żeglarz jachtowy (2490 zł)
Rejs doszkalający – tygodniowy  (1390 zł)

Szkolenia żeglarskie dla młodzieży
Młodzieżowy rejs szkoleniowy dwutygodniowy – żeglarz jachtowy (2490 zł)

Szkolenia motorowodne

Vouchery kwotowe
Jeśli nie wiesz co wybrać, możesz wykupić voucher prezentowy na określoną kwotę do wykorzystania na usługi naszej Szkoły 🙂

Vouchery indywidualne
Każdy voucher możemy także ustalić indywidualnie 🙂

voucher upominkowy na kurs motorowodny  voucher upominkowy na kurs żeglarski

Chcesz zamówić voucher upominkowy?

Odezwij się!

Jak zrealizować voucher:

Aby zrealizować swój voucher upominkowy na rejs szkoleniowy lub doszkoleniowy – zapisz się na wybrany termin przez nasz formularz rezerwacji (znajduje się na podstronie danego szkolenia). W czasie wypełniania podaj w polu ‘Uwagi dodatkowe’ numer Twojego voucheru. Po ukończeniu szkolenia osoby chętne mogą przystąpić do egzaminu państwowego na stopnie żeglarskie lub motorowodne.