Jednym z elementów imprez integracyjnych organizowanych przez naszą firmę może być strzelanie z broni przy użyciu ostrej amunicji. Najciekawszym rozwiązaniem jest organizacja zawodów strzeleckich, bądź też kursów strzeleckich prowadzanych przez profesjonalnych instruktorów.

Jako jedna z niewielu firm w branży organizujemy strzelania z karabinu AK-47, potocznie zwanego “Kalashnikov“. Strzelanie odbywać się może równolegle na 4 stanowiskach, pod opieką instruktorów.

Uwaga! Strzelając z broni przy użyciu ostrej amunicji należy liczyć się z faktem, że nie będzie możliwości oddawania strzałów seriami. Wymaga to dużej wiedzy i doświadczenie na temat obsługi broni. Niestety to nie tak jak na filmach :).

Strzelanie - zabaweczki

Karabin Ak-47 Kalashnikov

AK-47 “Kalashnikov” to broń samoczynnie powtarzalna, zasilana amunicją 7,62 mm. Karabin ten wprowadzony został do użytku Armii Czerwonej w 1949 i od tego czas, niemal bez zmian, pozostaje najbardziej popularną bronią na świecie. Stał się symbolem wielu rewolucji i przemian społecznych, znalazł się również na flagach niektórych państw. Przy jego pomocy możemy zorganizować najlepsze zawody strzeleckie dla Twojej firmy!

Zobacz film o karabinie Ak-47 na YouTube:

 


 

Pistolet Glock-17

Glock 17 powstał na skutek konkursu ogłoszonego przez armię austriacką. Wygrała mało znana firma, zajmująca się wcześniej produkcją parasoli. Jednak pistolet ten, ze względu na zastosowanie nowoczesnych tworzyw, okazał się jednak tak doskonały, że do dnia dzisiejszego wyprodukowano ponad 2,5 miliona tych pistoletów. A Ty chciałbyś z niego postrzelać? 🙂

Zobacz film o pistolecie Glock-17 na YouTube:

 


 

Pistolet Tokariew TT-33

TT-33 to tzw. “tetetka”. Od II WŚ pozostawała bronią służbową w ZSRR i krajach satelickich. Mimo nienajlepszej celności, charakteryzuje się tzw. dużą przebijalnością. Jej pociski przebijają pancerz wielu kamizelek kuloodpornych. Kultowy pistolet wszystkich socjalistycznych oficerów!

Zobacz film o pistolecie TT-33 na YouTube:

 


 

Pistolet Makarowa PM

Pistolet Makarowa PM to kultowy sowiecki pistolet. Był służbowym pistoletem radzieckiej milicji. Cechuje się lekkością i łatwością obsługi. Wzorowany na zachodnim Walterze PP, jednak nieco uproszczony. Dobry wybór przy organizacji zawodów strzeleckich!

Zobacz film o pistolecie Makarov na YouTube:

 


 

Karabinek Uzi

Micro UZI jest najpopularniejszym pistoletem maszynowym na świecie. Dzięki swym małym rozmiarom i magazynkowi na 20 naboi stanowi bardzo poręczną “zabawkę”. Używane na całym globie, można je zobaczyć m.in. w rękach policjantów strzegących ambasady USA w Warszawie. Waży niecałe 2 kg!

Zobacz film o pistolecie maszynowym Micro Uzi na YouTube:

Zostaw komentarz