Poznaj swoje granice!

Extremalny Hardcore

Poczuj jak to jest brnąć wiele godzin w błocie poruszając samochód centymetr po centymetrze. Wielkie zmęczenie, przemoczenie i godziny spędzone w lesie. A jednak satysfakcja, którą osiągasz po pokonaniu wszystkich przeszkód doprowadza do nieopanowanej euforii!

Opcja wycieczkowa

Wyprawy samochodami terenowymi

Pragnąc uniezależnić się od warunków atmosferycznych oraz dróg asfaltowych możemy zorganizować wycieczkę samochodami terenowymi po najciekawszych zakątkach Mazur. Proponujemy odwiedzenie największych, często też najtrudniej dostępnych atrakcji w okolicy.

Co-drive

Nowością jest wprowadzenie usługi co-drive, czyli jazdy samochodem terenowym pod okiem instruktora. Umożliwia ona zdobycie wiedzy i podstawowych umiejętności do prowadzenia pojazdów z napędem na obie osie. W szczególności polecane osobom zainteresowanym zakupem swojego samochodu.

Doświadczenie

Nasz team startował wielokrotnie w rajdach przeprawowych, w tym w najtrudniejszym rajdzie w Polsce – Magam Trophy. Doświadczenie jakie nabywamy podczas takich imprez pozwalają nam na realizację najtrudniejszych zadań zachowując całkowite bezpieczeństwo.

Sprzęt

Samochody 4x4

Samochody przygotowujemy tak aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom bezdroży. Nie są to cierpliwie czekające w garażach atrakcje imprez integracyjnych, a sprzęt którego używamy na co dzień do przepraw. Podczas imprez dajemy zarówno z siebie jak i z samochodów wszystko, często płacąc wysoką cenę uszkodzenia sprzętu. Nie martwimy się jednak tym, blisko współpracując z najlepszy serwisem samochodów terenowych na Mazurach – Klimki Serwis.

Termin i miejsce

Samochody terenowe oferują pełną uniwersalność terminu realizacji imprezy. Chociaż im gorsza pogoda tym lepiej :). Wiosną i jesienią, podczas wypraw samochodami terenowymi, taplamy się w błocie, zimą fruwamy po śniegu i holujemy się na sankach, a latem śmigamy cabrio4x4 co chwila wpadając do wody. Zatem nie ma nigdy złych warunków na off-road!

Z terenem nie ma tak dużej dowolności. Turystykę off-roadową można uprawiać wyłącznie w specjalnych miejscach. Dysponujemy 200-hektarowym terenem w okolicach Giżycka na którym możemy realizować nasze najśmielsze pomysły przeprawowe. Mamy wyznaczone dziesiątki kilometrów tras, nie kolidującymi z niczyimi interesami. Nie jeździmy samochodami po terenie Lasów Państwowych, chyba że na podstawie wcześniejszych ustaleń i zezwoleń.

Ważna kwestia…

Większość firm organizujących tego typu eventy oferuje wycieczki po lesie czy pseudu-offroad, dbając o nie uszkodzenie sprzętu czy też zarysowanie delikatnego lakieru. My używamy samochodów jak wołów do pracy dając im wycisk każdego dnia.

Zostaw komentarz