Wyprawy quadami organizujemy na 200-hektarowym, zróżnicowanym terenie w okolicach Giżycka. Powoduje to, że jazda nie jest nudnym kręceniem się kółko. Zapewniamy całodzienne atrakcje poczynając od stromych podjazdów, brodzenia po pas w błocie, przejazdów przez jezioro aż po wieczorne imprezy przy ognisku.

 Zastosowanie quadów:

Przeprawy X-TREME – w tym wypadku gwarantujemy wszystkim uczestnikom bardzo dużo błota i adrenaliny. Jest to opcja dla osób rządnych wrażeń i ekstremalnych doznań. Każdy tego typu przejazd rozpoczynamy szkoleniem w łatwym terenie, a następnie przechodzimy do całodziennego przejazdu w ciężkich warunkach, naturalnie pod czujnym okiem instruktorów.

Imprezy scenariuszowe – quady to doskonałe atrakcje na wszelkie imprezy integracyjne. Można je wykorzystać zarówno jako narzędzia, do wykonania zaplanowanych zadań, bądź też jako środek transportu dla grup. Często wybierane są jako dodatkowa atrakcja podczas imprez militarnych, czy nawet rejsów żeglarskich.

Wycieczki krajoznawcze – oferujemy zwiedzanie Mazur za pomocą quadów. Pozwala to na szybkie przemieszczanie, często leśnymi dróżkami, odwiedzając najciekawsze zakątki Mazur. Naturalnie zapewniamy noclegi i wyżywienie “na szlaku”.

Profesjonalne szkolenia – mimo iż jazda na quadach wydawać by się mogła prosta, to wymaga ona pewnego doświadczenia. Dla osób pragnących poznać kolejne tajniki związane z tą ekstremalną dyscypliną sportu, proponujemy indywidualne szkolenia z instruktorami. Dzięki współpracy z Ladies School of Offroad zapewniamy również szkolenia dla płci pięknej :).

Nasz sprzęt:

Wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne quady przeprawowe firmy Yamaha oraz Kawasaki. Trwałość tych maszyn gwarantuje pełną realizację imprezy. Nie możemy sobie pozwolić na awarie podczas jazdy, zatem wybieramy sprawdzony i solidny sprzęt. Po tańsze quady chińskich firm zapraszamy do konkurencji ;).

Zostaw komentarz