Praca na szkoleniach żeglarskich na Mazurach


Praca w Gertisie

Praca w Szkole Żeglarstwa GERTIS to dla wielu doskonały sposób spędzenia wakacji. W ten sposób można połączyć pasję uprawiania żeglarstwa z dobrymi zarobkami! Renoma naszej Szkoły, poziom szkolenia kadr i uczestników oraz wyśmienita atmosfera powoduje, że kto do nas zawita już nigdy nie będzie chciał zmienić pracy 🙂

Dołącz do naszej ekipy!

Poszukujemy:

Instruktorów żeglarstwa PZŻ

Młodszych instruktorów żeglarstwa PŻŻ

Instruktorów żeglarstwa innych federacji/organizacji

Osób z doświadczeniem w szkoleniu żeglarskim

 

Każdy z kandydatów musi opisać swoje doświadczenie, a co najważniejsze nas przekonać :). Nie robimy masowych rejsów, nie szukamy ludzi na ostatnią chwilę i nie potrzebujemy amatorów. Stanowimy najlepszą ekipę na Mazurach i nie każdy może do niej dołączyć.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w renomowanej Szkole Żeglarstwa
  • Możliwość podnoszenia umiejętności pod okiem fachowców
  • Dołączenie do zgranej, wesołej grupy ludzi
  • Zachęcające zarobki

Pamiętaj! Do naszej kadry nie przyjmujemy osób z tzw. “łapanki”. Każda osoba, która chce u nas pracować musi nam pokazać siebie i swoje umiejętności. Dlatego też przed sezonem robimy weekendowe unfikacje dla nowych instruktorów.

Zapraszamy do kontaktu

Najlepiej dołącz do oferty:

  • Opis swojego doświadczenia żeglarskiego
  • Krótką notkę o sobie
  • Zdjęcie
  • Adnotację:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BTA GERTIS Marek Makowski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

P.S. Lejemy na CV i listy motywacyjne 😉
P.P.S. Jeśli nie potrafisz skompresować swojego zdjęcia i wysyłasz nam załącznik rozmiaru słonia, to też się chyba nie dogadamy ;D

 

Praca w Gertisie