W naszej ofercie znajdą Państwo również pakiety usług w których znajdują się m.in. noclegi, wyżywienie i szkolenia. Są one przeznaczone dla osób, które chcą korzystać z kompleksowo przygotowanych usług bez poszukiwania ich we własnym zakresie. Dzięki współpracy z  podmiotami oferującymi zróżnicowane usługi turystyczne proponujemy Państwu następujące pakiety:

Pakiet 1: Tygodniowe szkolenie żeglarskie z wyżywieniem i noclegiem w pensjonacie dla 4 osób.

Kurs na żeglarza jachtowego dla 4 osób w formie stacjonarnej. Szkolenie realizowane jest na jachtach Maxus 28, zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia pensjonat Rybaczówka. Szkolenia rozpoczynamy w niedzielę i kończymy po 7 dniach, w sobotę (egzamin na stopień żeglarza jachtowego).
Cena od 13 990 zł

Pakiet 2: Tygodniowe szkolenie żeglarskie z wyżywieniem i noclegiem na jachcie dla 3 osób.

Kurs żeglarski na stopień żeglarza jachtowego dla 3 osób zakończony egzaminem na patent. Szkolenie odbywa się w formie stacjonarnej z zakwaterowaniem uczestników na jachcie. Wyżywienie w pensjonacie Rybaczówka. Rozpoczęcie kursu w niedzielę, zakończenie egzaminem w sobotę.
Cena od 9 490 zł

Pakiet 3: Dwutygodniowe szkolenie żeglarskie z wyżywieniem i noclegiem w domkach dla 6 osób.

Szkolenie żeglarskie przeznaczone dla 6 osób realizowane w formie stacjonarnej. Zakwaterowanie (w domkach) i wyżywienie zapewnia pensjonat Rybaczówka. Zajęcia żeglarskie prowadzone na jachtach Maxus 28. Kurs zakończony egzaminem na patent żeglarza jachtowego
Cena od: 25 490 zł

Pakiet 4: Rejs szkoleniowy tygodniowy z egzaminem i kursem motorowodnym – 1 osoba.

Miejsce na kursie na żeglarza jachtowego zakończonym egzaminem na patent żeglarski połączonym ze szkoleniem motorowodnym. Szkolenie w formie rejsu wędrownego. Zakwaterowanie na jachcie żaglowym (3 uczestników na jachcie) wyposażonym w kambuz, szkolenie motorowodne na łodzi typu RIB. Kurs tygodniowy – trwa od niedzieli do soboty (egzamin w sobotę).
Cena od: 2 390 zł

Pakiet 5: Rejs szkoleniowy dwutygodniowy z egzaminem i kursem motorowodnym – 1 osoba.

Miejsce na kursie na żeglarza jachtowego zakończonym egzaminem na patent żeglarski połączonym ze szkoleniem motorowodnym. Szkolenie w formie rejsu wędrownego. Zakwaterowanie na jachcie typu Maxus 28 (5 uczestników na jachcie) wyposażonym z kambuz (kącik kuchenny). Szkolenie motorowodne realizowane na łodzi typu RIB. Kurs dwutygodniowy – rozpoczęcie w niedzielę, egzamin i zakończenie kursu w sobotę.
Cena od: 3 290 zł

Pakiet 6: Kurs tygodniowy na sternika motorowodnego dla 4 osób (hausboot) z wyżywieniem i noclegiem na jachcie.

Szkolenie na sternika motorowdnego dla 4 osób realizowane na łodzi typu hausboot. Kurs realizowany w formie stacjonarnej. Zakwaterowanie w czasie kursu na pokładzie jednostki szkoleniowej, wyżywienie w pensjonacie Rybaczówka.
Cena od 11 190 zł

Pakiet 7: Kurs weekendowy na sternika motorowodnego dla 4 osób z wyżywieniem i noclegiem w pensjonacie.

Szkolenie na sternika motorowodnego dla 4 osób. Kurs weekendowy (sobota-niedziela) z zakwaterowaniem i wyżywieniem w pensjonacie Rybaczówka.
Cena od 4 590 zł

Pakiet 8 (zimowy): Kurs na żeglarza lodowego z noclegiem i wyżywieniem dla 4 osób.

Zimowe szkolenie z zakresu żeglarstwa lodowego dla 4 osób. Kurs 4 dniowy z zakwaterowaniem (domki) i wyżywieniem w pensjonacie Rybaczówka. Kurs realizowany na ślizgach lodowych typu DN.
Cena od 9 590 zł

Pakiet 9: Rejs szkoleniowy tygodniowy z egzaminem

Kurs żeglarski w formie rejsu wędrownego z egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Zakwaterowanie w 3 osobowych załogach na jachtach szkoleniowych. Kurs tygodniowy (start niedziela- egzamin w sobotę).
Cena od 2 090 zł

Pakiet 10: Rejs szkoleniowy dwutygodniowy z egzaminem

Kurs żeglarski w formie rejsu wędrownego zakończony egzaminem na patent żeglarza jachtowego. Zakwaterowanie w 5 osobowych załogach na jachtach szkoleniowych typu Maxus 28. Kurs dwutygodniowy (start niedziela- egzamin w sobotę).
Cena od 2 790 zł

Pakiet 11: Kurs na sternika motorowodnego z egzaminem

Szkolenie motorowodne dla jednej osoby zakończone egzaminem państwowym na patent sternika motorowodnego. Kurs prowadzony na łodzi typu RIB.
Cena od 700 zł

Pakiet 12: Indywidualny rejs szkoleniowy na stopień żeglarza jachtowego z egzaminem

Kurs żeglarski w formie rejsu wędrownego zakończony egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Szkolenie indywidualne – jacht szkoleniowy i instruktor na wyłączność. W czasie trwania kursu zakwaterowanie na jachcie na którym prowadzone są zajęcia (jacht wyposażony w kambuz do przygotowywania posiłków)
Cena od 4 990 zł

Pakiet 13: Weekendowy kurs na sternika motorowodnego z noclegiem w pensjonacie

Szkolenie motorowodne dla jednej osoby w formie szkolenia weekendowego. W czasie kursu uczestnik zakwaterowany jest w pensjonacie Rybaczówka (pokój ze śniadaniem).
Cena od 550 zł

Pakiet 14: Weekendowy kurs na sternika motorowodnego z noclegiem w domku

Szkolenie motorowodne dla jednej osoby w formie szkolenia weekendowego. W czasie kursu uczestnik zakwaterowany jest w niezależnym domku na terenie portu – pensjonatu Rybaczówka.
Cena od 1 290 zł

Masz pytania? Chcesz skorzystać z pakietu? Napisz do nas podając numer i preferowany termin realizacji!

Zapraszamy do kontaktu!

Pakiety realizowane są we współpracy Biura Turystyki Aktywnej “Gertis” Marek Makowski  z partnerami: Jarosław Jędrzejowski MAZURWIND, Konrad Baraszkiewicz USŁUGI ŻEGLARSKIE oraz Marcin Krzywonos VIRGA.