0

Jacht żaglowy Maxus 28 EVO

Podczas obozów szkoleniowych 14-dniowych żeglujemy na jachtach Maxus 28. 8,5-metrowe konstrukcje to nowość w naszej flocie na sezon 2019! Wielkość, duża mesa oraz ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni daje wysoki komfort. Przy tym jednak zachowują znakomite właściwości nautyczne i dobrze się prowadzą!

Zdobywca wielu nagród, a także zwycięzca wielu regat uznawany jest za najszybszy jacht turystyczny na Mazurach.
Flota tych jachtów to najnowsze i najlepsze jednostki oferowane na kursach żeglarskich w Polsce.Jacht żaglowy Maxus 24 EVO

Tygodniowe szkolenia żeglarskie oraz kursy indywidualne realizujemy na nowych jachtach Maxus 24 EVO. Jednostki te charakteryzują się doskonałymi właściwościami nautycznymi, wygodą użytkowania oraz komfortem “mieszkaniowym”. Jachty żaglowe Maxus 24 EVO przewidziane są na 6 osób, my jednak kwaterujemy maksymalnie 4 uczestników rejsu (3 + instruktor).

Łodzie żaglowe Maxus 24 EVO są zdobywcami licznych nagród i wyróżnień, w tym nagrody Jacht Roku 2017 miesięcznika Żagle!
Są to niewątpliwie najlepsze jednostki oferowane na kursach żeglarskich w Polsce.

 


Jacht żaglowy Fortuna 27

Podczas obozów szkoleniowych 14-dniowych żeglujemy na jachtach Fortuny 27 o długości 8,5m. Jednostka ta uznawana jest od lat za najdoskonalszy jacht na Mazurach. Łączy w sobie cechy, których nie spotkacie na żadnym innym jachcie, tj. bezpieczeństwo, szybkość oraz niesamowitą wygodę! Fortuny 27, mimo swoich rozmiarów, prowadzi się łatwo i przyjemnie. Zapewniają one jednak nieporównywalnie większy komfort w stosunku do jachtów poniżej 8m długości. Oferujemy sprzęt o najlepszym standardzie, sprawdź przed wyborem rejsu!


Jacht żaglowy Tango 780s

W naszej flocie pozostają nadal jachty klasy Tango 780s. Jednostki te charakteryzują się doskonałymi właściwościami nautycznymi, wygodą użytkowania oraz komfortem “mieszkaniowym”. Jachty żaglowe Tango przewidziane są na 6 osób, jednak z myślą o komforcie załoga nie powinna przekraczać 4 osób.  Ta klasa jachtów służy nam od początku działalności i nigdy nas nie zawiodła!