Sezon na Mazurach zbliża się wielkimi krokami! Mazurska Majówka 2019 nadchodzi! Dlatego jak co roku zapraszamy Was, żebyście z Gertisem rozpoczęli kolejny sezon pod żaglami. Bo to właśnie długi weekend majowy jest najlepszym momentem na wystartowanie sezonu żeglarskiego. I to z przytupem!

Z tej okazji wyłącznie dla absolwentów naszych kursów stworzyliśmy specjalną ofertę promocyjną na czarter jachtów z naszej floty oraz zaplanowaliśmy specjalny termin rejsu doszkalającego (RD) w czasie Majówki 2019.

Nasz niezastąpiony klasyk i ulubiony jacht – Fortuna 27!

 

Szybkie, zwinne i komfortowe – Maxus evo 24!

 

New arrival, czyli pierwszy sezon w Gertisie – Maxus 28

 

Promocyjna cena czarteru jachtów w czasie Majówki 2019. Oferta tylko i wyłącznie dla absolwentów naszych kursów żeglarskichna czarter w terminie  26.04-05.05.2018 (9 dni):

Fortuna 27 – 2000 zł zamiast 2700 zł  (zniżka 25%)
Maxus evo 24 – 2400 zł zamiast 3150 zł (zniżka 25%)
Maxus 28 –  3400 zł zamiast 4500 zł (zniżka 25%)

Odbiór i zdanie jachtów w Ekomarinie Giżycko.

Mazurska Majówka 2019

Jak zawsze postaramy się stworzyć dla Was propozycję trasy i wspólny plan imprezy i miejsc w których będziemy się spotykać wieczorami. Jednak to wszystko ustalimy bliżej terminu !

Oficjalna strona wydarzenia na FB [tutaj link]

To tutaj znajdziecie wszystkie informacje – gdzie, co, jak i z kim : )

Nie masz załogi? A chcesz wziąć udział w najlepszej imprezie na rozpoczęcie sezonu?
Nie martw się! Jak co roku łączymy ludzi w załogi i koordynujemy zapisy : ) Tak więc wszystkie rodzynki, które chciałyby z nami spędzić ten czas zapraszamy do:

Grupa: Wolna Koja Gertisu na na FB

Chcesz podszkolić swoje umiejętności i odświeżyć swoją wiedzę przed sezonem?
W tym roku po raz pierwszy organizujemy na Majówkę nasz klasyczny RD, czyli rejs doszkalający! Szkolenie pod okiem naszego instruktora, a wieczorem integracja z resztą bandy – czyż nie brzmi pięknie? Hi hi hi… 😉